Zdravko Čolić iskreno o ljubavi: Žene su mi lomile srce

Zdravko Čolić iskreno o ljubavi: Žene su mi lomile srce

Zdravko Čolić govorio je o svojim emotivnim iskustvima iz prošlosti, te je priznao da mu ljubavni život nije uvijek bio jednostavan. Ipak, danas ističe da živi mirno i stabilno u braku sa suprugom Aleksandrom.

Otvoreno je prokomentarisao ranije veze, naglasivši da je kroz život imao različita ljubavna iskustva i da su ga žene ponekad emotivno povrijedile, ali da u tome ne vidi ništa neobično.

– Ja sam u životu imao malo onih ozbiljnih veza, ali naravno da je bilo više žena, da ih ne imenujem. To je prirodno i muški. Oni koji nisu imali slomljeno srce ili koji nisu bili zaljubljeni, mislim da im nešto fali – kazao je.

Danas, međutim, već dugi niz godina uživa u skladnom braku sa suprugom Aleksandrom, profesoricom geografije koja se rijetko pojavljuje u javnosti i uglavnom je posvećena svom poslu. Njihov odnos, kako je naveo, započeo je jednostavno i spontano.

Ponosni su roditelji dviju kćerki, Une i Lare, koje su odrastale daleko od medijske pažnje, jer je Čolić uvijek nastojao da ih zaštiti od javnog života koji prati njegovu karijeru.

Govoreći o roditeljstvu, istakao je da bi možda danas bio strožiji nego ranije, ali da je uvijek pokušavao djeci pružiti ono što žele, uz ravnotežu između slobode i discipline.

– Nažalost, volio bih da sam stroži, to je prva stvar. Pokušavam im omogućiti ono što žele, ali možda bih trebao biti stroži u cijeloj toj priči. Mama je tu ta koja ne može sve bez mene – kazao je za InMagazin.

Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 15 puta, 15 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FISFISFISFIS

NAJNOVIJE

FIS