ZENIČANI REKLI STOP UGRIZU: Veliki broj potpisnika peticije (FOTO)
Udruga građana za zaštitu čovjeka o ugriza pasa – lutalica ‘STOP Ugrizu’ organizovala je danas info štand na Trgu Alije Izetbegovića, a povodom potpisivanja peticije.
Naime, kako glasi njihova parola ‘Vratimo djecu igrališta koja su zauzeli psi lutalice’ ovaj štand i peticija ima za cilj da se prikupi što više potpisa koji imaju za cilj kazati Parlamentu DOSTA, budući da 05. decembra poslanici imaju posljednju priliku glsati i birati da li su za pse ili za građane?!
‘Potpiši peticiju i kaži parlamentu DOSTA terora nad građanima’ – poručili su danas iz Udruge ‘Stop Ugrizu’. Ova peticija naišla je na odličan odziv Zeničana i Zeničanki, tako se znalo desiti da su zabrinuti sugrađani morali zauzeti svoje mjesto u redu kako bi uspjeli potpisati peticiju.
Kako je to danas izgledalo na Trgu Alije Izetbegovića pogledajte u fotogaleriji Benjamina Hazića, a podsjećamo da peticiju možete potpisati danas do 15.00 sati.
[flagallery gid=112]
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE