Android
Žestoka reakcija Dodika na ubistvo starice Jele Jelić: Atmosfera linča koju stvara političko Sarajevo uzela nevin život

– Ubistvo Jele Pejić, Srpkinje koja se vratila u svoje selo Rukavine, strašan je zločin, ali i poruka svim Srbima da im samo RS može garantovati miran i siguran život.
Atmosfera linča i progona koju stvara političko Sarajevo uzela je još jedan nevin život. Pred ovim zločinom padaju u vodu sve priče o multietničnosti, razumijevanju i poštovanju razlika.
Bošnjački političari svojom ratnohuškačkom retorikom podstiču mržnju, a mržnja rađa zločine. Očekujem da nadležni organi u Federaciji BiH uhapse i najstrože kazne počinioca ovog zlodjela, ili će i on biti proglašen braniteljem za kojeg pravda ne postoji – naveo je Dodik.
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE














