Android
Zmaj seli u Seriju A? Dženis Burnić na meti bivšeg kluba Silvija Berlusconija

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Dženis Burnić mogao bi vrlo lako preseliti u Italiju.
Naime, kako javljaju mediji u toj zemlji, naš reprezentativac je na listi želja Monze, inače povratnika u elitni rang italijanskog nogometa i nekadašnji klub bivšeg italijanskog premijera Silvija Berlusconija.
Pored Monze za Burnića je zainteresirano još nekoliko evropskih prvoligaša, a interesovanje za njega su ranije pokazali Augsburg, Mainz, HSV i nekoliko klubova iz Turske.
Italijani navode da su predstavnici Monze navodno već stupili u pregovore sa 28-godišnjim nogometašem.
Podsjećamo, Burnić je ranije u karijeri nastupao za Borussiju Dortmund, Stuttgart, Dynamo Dresden i Heidenheim.
Dženis Burnić je za Zmajeve odigrao 22 utakmice. Za našu selekciju je debitovao u maju 2024. godine, a prije toga je nastupao za omladinske selekcije Njemačke.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE





















