Alajbegović trenirao pred Parmu, poseban gost na treningu Juventusa

Alajbegović trenirao pred Parmu, poseban gost na treningu Juventusa

Juventus se priprema za prvi domaći ligaški meč u novoj sezoni, a u subotu navečer na Allianz Stadium stiže Parma. Utakmica drugog kola Serie A na programu je 29. augusta od 20:45 sati.

“Stara dama” je u prvom kolu savladala Frosinone rezultatom 1:0, a sada želi upisati novu pobjedu pred svojim navijačima.

Juventus je danas objavio fotografije sa treninga u Continassi, a među igračima koji su se našli u kadru je i Kerim Alajbegović.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine ovog ljeta stigao je u Torino i sada čeka priliku za prve minute u Serie A. Navijači u BiH s posebnom pažnjom prate njegov razvoj i nadaju se da bi Alajbegović već protiv Parme mogao dobiti priliku.

Trening Juventusa privukao je i posebnu pažnju zbog gosta koji se pojavio u Continassi. U trening-centru “Stare dame” bio je Jannik Sinner, trenutno jedan od najvećih sportskih ambasadora Italije i najbolji svjetski teniser.

Sinner je imao priliku pozdraviti fudbalere Juventusa i ispratiti dio priprema za duel s Parmom.

Meč Juventus – Parma igra se u subotu od 20:45 sati na Allianz Stadiumu.

Vijesti.ba

Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 13 puta, 13 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FISFISFIS

NAJNOVIJE