Android
Alen Škoro ponudio ostavku na mjesto direktora akademije Fudbalskog kluba Sarajevo

Direktor Akademije Fudbalskog kluba Sarajevo Alen Škoro ponudio je ostavku stavljajući svoj mandat na raspolaganje čelnicima klubu s Koševa.
On se zahvalio na ukazanom povjerenju i dosadašnjoj saradnji.
“Zahvaljujem se predsjedniku Ismiru Mirviću na ukazanom povjerenju, kao i svim uposlenicima kluba na dosadašnjoj saradnji i podršci”, poručio je Škoro pa dodao:“Posebno mi je zadovoljstvo bilo raditi s mladim igračima i prenositi im svoje iskustvo.Vjerujem da će mnogi od njih u budućnosti ponosno nositi dres našeg prvog tima.
Uvjeren sam da akademija ostaje na zdravim temeljima i da će i u narednom periodu nastaviti sa uspješnim radom.”
Podsjetimo, Škoro je u Sarajevo stigao u maju prošle godine na mjesto glavnog skauta mladih nogometaša.Već narednog mjeseca prekomandovan je poziciju šefa Akademije, a ostaje nam da vidimo u narednom periodu hoće li čelnici Sarajeva prihvatiti njegovu ostavku.
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE














