Benzema nakon osvajanja Lige nacija uradio hidžamu pa poručio: Najbolja terapija ikad

Nogometna reprezentacija Francuske je u nedjelju osvojila drugo izdanja UEFA Lige nacija, a jedan od heroja bio je Realov napadač Karim Benzema koji se odlučio za terapiju odmah nakon izazova u Italiji.

Naime, Benzema je uradio hidžamu, odnosno metodu liječenja puštanjem krvi s određenih mjesta na tijelu. Inače, hidžamom se rješava napetost, bol i hronični umor.

“Najbolja terapija ikada”, napisao je Benzema u potpisu fotografije koju je objavio na Instagramu uz hashtag #alhamdulillah.

Podsjetimo, Francuzi su u finalu Lige nacija u Milanu savladali selekciju Španije sa 2:1 i na tronu naslijedili pobjednike prvog izdanja Portugalce.

Španija je povela u 64. minuti golom Oyarzabala. Izjednačio je upravo Benzema dvije minute kasnije, a pobjedu svjetskim prvacima donio je Mbappe u 80. minuti.