Android
Bilino Polje je odavno rasprodano, u zeničkoj Areni će biti organizovana Fan zona za gledanje baraža

Bosna i Hercegovina i Italija će u utorak igrati finale baraža za Svjetsko prvenstvo, a ulaznice za utakmicu su odavno rasprodane.
No, svi oni koji budu željeli pratiti u Zenici odlučujući susret Zmajeva za plasman na Svjetsko prvenstvo drugi put u historiji, to će moći uraditi u Fan zoni koju će organizovati Grad Zenica.
Naime, gradonačelnik Fuad Kasumović donio je odluku da Grad Zenica organizuje zajedničko praćenje finalne utakmice baraža za Svjetsko prvenstvo između Bosne i Hercegovine i Italije.
Fan zona bit će organizovana u Areni “Husejin Smajlović”, a Grad Zenica, uz podršku Javnog preduzeća za upravljanje i održavanje sportskih objekata, omogućit će svim građanima da zajedno bodre Zmajeve u atmosferi zajedništva, ponosa i ljubavi prema domovini.
Prije utakmice i tokom poluvremena nastupit će Zeničanin Hanad Džehverović, koji će publiku zagrijati prigodnim navijačkim pjesmama.
Kako su objavili organizatori, u dvoranu je dozvoljeno unošenje isključivo navijačkih rekvizita (šalova, kapa, dresova), a preporuka je da svi gledatelji budu u bojama reprezentacije – žutoj i plavoj.
“Zenica još jednom pokazuje da je srce reprezentacije. Dođite da zajedno, kao jedan, budemo podrška našim Zmajevima i da zajedno proslavimo pobjedu”, poručio je, uz riječi dobrodošlice brojnim gostima koji će posjetiti Zenicu, gradonačelnik Fuad Kasumović.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE























