Čelik nastavio niz dobrih rezultata (FOTO)

NkCelik

U prvom poluvremenu Čelik je imao potpunu dominaciju na terenu što dokazuje i pogodak Saše Kajkuta u 14 minuti, dok nogometaši Travnika nisu ozbiljnije zaprijetili golu domaćih. Prvih 45 minuta susreta Travnik je u potpunosti bio nemoćan da pokuša promijeniti rezultat, tako da se na odmor otišlo pri rezultatu 1:0.

Drugo poluvrijeme Čelik također daje svoj maksimum i drži vodstvo do 81 minute kada gosti iz Travnika uspijevaju izjednačiti pogotkom Simeunovića. Do kraja utakmice Čelik je imao inicijativu s namjerom da preokrene rezultat u svoju korist što im uspijeva uz pomoć protivničkog igrača Grabusa koji daje autogol u 89 minuti. Tako je Čelik upisao nova tri boda na domaćem terenu što ujedno predstavlja niz uspješnih rezultata i osmu pobjedu u dosadašnjem dijelu Premijer lige.