POTVRĐENO ZA 072INFO IZ POLICIJE

Detalji tragičnog skoka na “Ribici”: Mladić (24.) iz Travnika prebačen na KCUS

Detalji tragičnog skoka na “Ribici”: Mladić (24.) iz Travnika prebačen na KCUS

Iz Ministarstva unutrašnjih poslova Srednjobosanskog kantona za  072info su potvrdili da je u nedjelju u 17.15 sati dežurnoj službi Policijske stanice Vitez prijavljeno povređivanje jedne osobe u Vodenom parku „Ribica”.

Policijskim uviđajem utvrđeno je da se radi o mladiću rođenom 2001. godine iz Travnika koji je, skočivši s dijela predviđenog za skokove, sam sebi nanio povrede. 

„Nema saznanja da je prethodilo bilo kakvo guranje ili drugi oblik nasilnog ponašanja”, kazali su iz MUP‑a SBK za 072info.

Povrijeđeni je najprije prevezen u Dom zdravlja Vitez, odakle je hitno upućen u bolnicu „Dr. fra Mato Nikolić” u Novoj Biloj, a potom i u Klinički centar Univerziteta u Sarajevu na daljnju dijagnostiku i liječenje.

Policija nastavlja prikupljati sve relevantne informacije o događaju. O svim daljim saznanjima javnost će biti blagovremeno obaviještena.

(072info)

Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE