Android
Drama u BiH: Djevojka skočila s mosta u Vrbas, spasio je Danijel Delić

Velika drama odvijala se danas u Banjoj Luci, kada je jedna djevojka skočila s gradskog mosta u Vrbas.
Kako saznaje portal “Avaza” nju je spasio Danijel Delić, koji je sjedio u obližnjem restoranu “Banjalučki splav” s drugarima.
Kada je vidio da se utapa odmah je reagirao, a onda je za njim krenuo i jedan konobar sa splava.
Teškom mukom uspjeli su je izvući u blizini restorana Kazamat.
Nakon toga su u pomoć pritekli muškarac i djevojka koji su šetali na toj ruti, a Delić je na licu mjesta pružio prvu pomoć, odnosno reanimirao je. Djevojka koja je tu bila s muškarcem je pozvala Hitnu pomoć.
Na lice mjesta su brzo došle ekipe Hitne pomoći i policije, a djevojka je prebačena u UKC RS. U ovom trenutku nije poznato da li je riječ o pokušaju suicida.
Kada se Delić ponovo vratio na splav u kojem se nalazio, ispraćen je velikim aplauzom.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE

























