Fener kiksao na domaćem terenu, Džeko u centru pažnje zbog reakcije na izmjenu

Fudbaleri Fenerbahčea iznenađujuće su remizirali sa Samsunsporom na svom terenu u okviru 21. kola turske Superlige sa 1:1.

Vodio je Fener od prvog dijela golom Irfana Džana Kahvedžija (Can Kahveci), ali su se gosti vratili u igru pogotkom Emrea Kilinča u 63. minuti.

Kapiten fudbalske reprezentacije BiH Edin Džeko nije se danas uspio upisati u strijelce, ali se našao u centru pažnje zbog reakcije na izmjenu.

Sedam minuta kasnije je trener Fenera Ismail Kartal napravio tri izmjene, a sa terena je izašao i Edin Džeko. Također, Kartal je zamijenio i Dušana Tadića, što je iznenadilo navijače Fenera.

Reakciju Džeke pogledajte OVDJE.

Inače, Fenerbahče je ostao na čelu tabele sa 54 osvojena boda, ali je dao priliku Galatasaraju da ga stigne. Galata ima tri boda manje, ali i utakmicu manje koju će od 17 sati odigrati protiv Trabzonspora.