Danas su pioniri zeničkog Tempa na B terenu Kamberovića polja odigrali prijateljsku utakmicu sa nogometašima OFK Zenica. U prijateljskoj atmosferi zenički nogometaši pokazali su se dosta zrelijim na terenu, a što se moglo primjetiti na samom početku utakmice kada je u 9. minuti mrežu gostiju zatresao Žuna Selim. Da su ovu prijateljsku utakmicu dosta ozbiljnije shvatili domaći nogometaši govore i još dva postignuta gola u prvom poluvremenu i to u 15. i 21. minuti, tako se na odmor otišli pri rezultatu 3:0.

Drugo poluvrijeme također je proteklo u potpunoj dominaciji nogometaša Tempa, a jedini propust domaćih nogometaša pametno su iskoristili gosti postigavši jedini gol u današnjoj utakmici i to u 59. minuti drugog poluvremena. Ipak, golijada se zaustavila u 66. minuti kada domaći nogometaši postižu svoj četvrti pogodak i tako postavljaju konačan rezultat 4:1.

Kako je to danas izgledalo na Kamberovića polju, pogledajte u fotogaleriji Adisa Alića.