I Lazio ima svog Suareza: Ugrizao rivala iz Leccea i zaradio isključenje

Nogometaši Lazija poraženi su od Leccea u 31. kolu Serije A rezultatom 2:1, a utakmicu je obilježio nesportski ispad štopera Rimljana Patrica Gabarrona (27) u finišu meča.Španac je očito bio iznerviran ishodom susreta pa je u gužvi u šesnaestercu domaćeg tima ugrizao defanzivca Leccea Giulija Donatija.

Sudiji Fabiju Maresci i njegovim asistentima nije promakao ovaj detalj pa je Gabarron morao prije vremena napustiti utakmicu.

Inače, Lazio je poveo već u petoj minuti golom Caiceda, ali je Babacar izjednačio nakon pola sata igre.

Mancosu je potom promašio penal za domaće, ali je Lucioni u nastavku meča ipak pogodio za veliko slavlje domaćih.

Lazio sada ima sedam bodova manje od Juventusa koji večeras gostuje Milanu, dok je Lecce trenutno iznad zone ispadanja.