Liga prvaka: Pjanić asistirao, Stara dama razbila Barcu (VIDEO)

Stara dama nakon manje od sat vremena igre vodila je protiv Bracelone s 3:0 u prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka.

Miralem Pjanić asistirao je Chielliniju u 55. minutu dvoboja protiv Barce za treći gol svoga tima. Bh. reprezentativac ubacio je iz kornera, a Chiellini glavom pogodio mrežu gostiju. Pjanić je igrao do 89. minute, kada ga je zamijenio Barzagli.

Juve je prethodno u prvom dijelu utakmice zabio dva gola, i to oba puta preko Dybale. Prvo je pogodio u 7. minutu, a potom i 22. minutu susreta.

Podsjećamo, druga utakmica koja je trebala biti odigrana večeras, ona između Borussie D i Monaca, a odgođena je zbog napada na autobus s domaćim igračima eksplozivnim napravama.

Taj će susret biti odigran sutra od 18,45 sati u Dortmundu. Od 20,45 sati igraju Real – Bayern i Atletico Madrid – Leicester.