Android
Majci odrubio glavu, pa go dočekao policiju na vratima

Muškarac iz Misurija osuđen je na doživotni zatvor bez mogućnosti uslovnog otpusta zbog ubistva svoje majke, koje je počinjeno 2018. godine.
Trevor Džon Hјuber proglašen je krivim za ubistvo u utorak, 19. maja, nakon suđenja pred sudijom u okrugu Danklin, pokazuju elektronski sudski zapisi, piše magazin People.
Prema navodima iz izjave o osnovanoj sumnji koje prenosi KAIT, Hјuber je u decembru 2018. godine pozvao broj 911 i djelovao dezorijentisano.
Kada je policija stigla na lice mjesta, Hјuber je, prema izvještaju, otvorio vrata potpuno go. U kući su zatekli tijelo njegove majke, Šarlot Vilson, koja je imala 63 godine.
Policija ga je odmah uhapsila, a tokom ispitivanja je priznao da je koristio metamfetamin. U razgovoru sa zamjenicima šerifa rekao je da je “zabrinut da je ubio svoju majku”, prenosi KAIT.
Hјuber je potom, kako se navodi, na komadu papira napisao: “Ubio sam svoju majku”, nakon čega je papir pocijepao.
Tužilac okruga Danklin, Nikolas Džejn, pohvalio je rad istražnih organa.
– Želim da zahvalim Kancelariji šerifa okruga Danklin i Patrolnoj službi autoputeva države Misuri na njihovom profesionalnom i predanom radu u istrazi i rasvjetljavanju ovog ubistva, kao i svih drugih slučajeva kojima se bave – rekao je tužilac, prenosi KAIT.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE























