Mešanović sa dva gola predvodio Čelik u pobijedi protiv Šenčura

mesanovicNogometaši Čelika od četvrtka se nalaze na pripremama u Rovinju gdje će ostati 10 dana i odigrati četiri pripremne utakmice.  Danas su izabranici trenera Nizaha Hukića odigrali prvu pripremnu utakmicu, a protivnik je bila ekipa slovenskog Šenćura, koja se takmiči u Drugoj ligi Slovenije.

Nakon dva poluvremena u kojem su priliku dobili svi igrači, pobjedu je odnijela ekipa s Bilinog polja rezultatom 4:3.  Strijelci za Čelik su bili Jasmin Mešanović dva puta, te po jednom Alen Dedić i Renato Gojković.

Nakon pobjede protiv Budućnosti iz Banovića, ovo je bila druga pobjeda u dvije utakmice za Zeničane od početka priprema.

Zeničani su počeli u sastavu: Adilović, Huseinspahić, Bureković, Jusić, Gojković, Bajraktarević, Bašić, Simić, Barać, Dedić i Mešanović. U drugom poluvremenu su igrali i ostali igrači osim povrijeđenog Marina Popovića.