Android
OnlyFans zvijezda se udaje za samu sebe: Mnogi muškarci su me razočarali

OnlyFans zvijezda Bonnie Locket navela je da će se udati za samu sebe, razočarana nizom loših veza. Na vjenčanicu će potrošiti više od 20.000 dolara, a na dijamantski prsten više od 25.000 dolara.
Ceremonija će biti održana narednog mjeseca na Ibizi. Nada se da će prebroditi traumu iz prošlosti nakon što je njen kratkotrajni brak navodno završio prevarom, a njena kasnija veza se također raspala zbog nevjere.
“Našla sam se u situaciji da imam 38 godina i da me je toliko muškaraca razočaralo. Toliko je žena poput mene koje su razočarane muškarcima i dođu do ove zrele dobi kada nemaju djecu, biološki sat ističe, a mi nismo u braku niti smo se skrasile. Prepuštene smo same sebi”, rekla je.
Navela je da se njen devetomjesečni brak raspao nakon 11-godišnje veze, tvrdeći da je otkrila da ju je muž navodno varao sve vrijeme. Zatim se preselila na Ibizu s novim partnerom, nakon čega je otkrila da joj je i on nevjeran.
“Osjećam da, ako ću biti sama, moram to jasno reći. Ne smijem razočarati sebe. Ovo ne može završiti razvodom. Ovo ne može završiti prevarom i neću povrijediti sebe”, ispričala je.
Kazala je da je sama sedam mjeseci – najduži period otkako je bila tinejdžerka. Sebi je kupila prsten od žutog dijamanta od tri karata vrijedan više od 25.000 dolara. Do oltara će prošetati u vjenčanici Galia Lahav koja košta više od 20.000 dolara za koju kaže da je to njena vjenčanica iz snova.
“Ranije sam već imala običan dijamantski prsten koji sam dobila od bivšeg muža pa sam htjela nešto drugačije. Želim se udati. Vjerujem u brak. Samo ne vjerujem u brak s drugim ljudskim bićem”, poručila je.
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
POVEZANE OBJAVE























