Portal 072info

OSVOJILI 15 MEDALJA Odlični rezultati Taekwondo kluba “Zenica” na kantonalnom prvenstvu u Kaknju! (FOTO)

TEKST SE NASTAVLJA NAKON REKLAME
KRAJ REKLAME

Taekwondo klub “Zenica” nastupio je danas na drugom kantonalnom prvenstvu Zeničko-dobojskog kantona, koje se održalo u Kaknju.

Na turniru je nastupilo oko 260 takmičara iz svih klubova našeg kantona, a zenički Taekwondo klub “Zenica” nastupio je sa 22 takmičara od kojih se čak njih 15 okitilo medaljama.

Tako su Tarik Valentić, Nadža Smriko, Ena Oruč, Irma Kulačić i Esad Mandžuka osvojili zlatne medalje, Ismail Memić, Ensar Smriko, Kerim Kahrić, Harun Talić osvojili su srebrene medalje dok su Muhamed Memić, Ena Beganović, Anes Delić, Ilhan Hodžić, Amar Smajlović i Rumejsa Ribo osvojili bronzane medalje.

• Dosta uspješan nastup za naš klub, a u nastavku sezone očekuje nas dosta turnira a neki od njih već u skorije vrijeme su Bosa Open Visoko, Tešanj Open i Federalno prvenstvo koje će biti pod organizacijom našeg kluba – kažu iz Uprave kluba.

Kako je to izgledalo na prvenstvu, pogledajte u fotografijama?!

Podijelite članak

Počitajte još

Taekwondo klub Zenica osvojio dva zlata i srebro na turniru Sarajevu

072info.com

ODLIČNI REZULTATI NA PRVENSTVU U VISOKOM Taekwondo klub “Zenica” osvojio 17 medalja!