Travničani o pandemiji maskama, odgovornosti: “Ma naštimali bolan”

Travničani o pandemiji maskama, odgovornosti: “Ma naštimali bolan”

I dok jedni bezbrižno šetaju, ispijaju kafice, ne nose masku u zatovrenom prostoru, a na otvorenom jedni drugima “pušu u vrat” drugi su nešto oprezniji, iako je takvih evidentno manje.

https://www.youtube.com/watch?v=LDkhGddAcLQ&feature=emb_title
Komentarišite članak:
Pročitano ukupno 1 puta, 1 pregleda danas
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE