Važna pobjeda u Grudama, Vitežani nastavili pobjednički niz

Seniori HOKK “Vitez” ostvarili su važnu pobjedu na teškom gostovanju u Grudama rezultatom 76 – 85.

vitez_grude_605_320

To je 15. pobjeda naših seniora u isto toliko odigranih utakmica. Utakmica u Grudama bila je neizvjesna 39 minuta, te su naši igrači zahvaljujući mirnijoj završnici ostvarili ovu pobjedu. Vrhunski odigrane druga i četvrta četvrtina bile su dovoljne za pobjedu koja je razlikom (+ 9) puno uvjerljivija nego su se stvari na terenu odvijale. O napadačkom učinku našeg tima pokazuje čak 5 dvocifrenih strijelaca među kojima se posebno izdvojio Nebojša Maksimović (22 poena, 4 asistencije, 3 osvojene lopte). U stopu su ga pratili Ermin Dedić (17 poena), Ranko Križanović i Marijo Blaškan s po 14 poena, te Toni Jurčević koji je uz 11 poena dodao i 6 skokova.

Pobjeda se nije slavila jer su svi bili pod dojmom ozljede Eldara Merdanovića koja se desila u 26. minuti. Uprava kluba želi Eldaru puno strpljenja, optimizma i vjere u što brži oporavak.

Izvor: Vitez.info