Veliki gest Željinog trenera: Pobjede i porazi nisu važni kao ljudski život

Veliki gest Željinog trenera: Pobjede i porazi nisu važni kao ljudski život

Trener Željezničara Slaviša Stojanović danas je proslavio prvu pobjedu na klupi kluba sa Grbavice, ali je pažnju javnosti privukao lijepom i humanom porukom iz Plavog salona.

Osvrnuo se Stojanović na današnju tragediju u Sarajevu kada je tramvaj, iz još uvijek neutvrđenih razloga, iskočio iz šina i usmrtio 23-godišnjeg mladića, te teško ranio 17-godišnju djevojčicu kojoj je amputirana noga.

“Povodom današnje tragedije koja se desila u Sarajevu, ispred FK Željezničar i u svoje lično ime, želim izraziti saučešće porodici nastradalog i saosjećanje sa svima koji su danas bili prisutni u tom nemilom događaju”, započeo je Stojanović, pa dodao:

“U ovakvim trenucima vidimo da pobjede i porazi nisu toliko važni, da je prije svega važan ljudski život. Neka dragi Bog, Allah bude na vašoj strani”.

Komentarišite članak:
Dobivaj najvažnije vijesti porukom na Viberu: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za Android: KLIKNI OVDJE
Preuzmite mobilnu aplikaciju 072info za iOS: KLIKNI OVDJE
FISFISFISFIS

NAJNOVIJE

FIS