Vratio se Kristijan Eriksen

Subotu u engleskoj Premijer ligi obilježio je povratak Kristijana Eriksna (Christian) na teren u porazu Brentforda od Njukasla (2:0), prenosi SK.

Mančester junajted se ispromašivao protiv Votforda, pa je osvojio samo bod na Old Trafordu. Zahvaljujući autogolu Luke Milivojevića Barnli je remizirao sa Kristal Palasom 1:1.

Duel između Junajteda i Votforda na Old Trafordu završen je bez golova 0:0.

Već u petom minutu je ozbiljnu šansu imao Ronaldo, šutirao je iz kaznenog prostora, ali je pogodio lijevu stativu. Imao je vrlo brzo izglednu priliku i Bruno Fernandeš, ali je njegov šut zaustavio golman Ben Foster. Radovali su se ‘Đavoli’ u 16. minutu, ali ne dugo pošto je pomoćni sudija pokazao da je Kristijano Ronaldo bio u ofsajdu.Napadali su domaći i u nastavku, ali nisu koristili šanse ni Bruno ni Elenga ni Ronaldo.